Znikające drzwi – dodaj oryginalności swojemu wnętrzu

Drzwi to nieodłączny element każdego budynku. Bez możliwości zamknięcia mieszkania, domu czy odgrodzenia się od innego pokoju lub pomieszczenia, sens ludzkiej niezależności straciłby na znaczeniu. Drzwi są zatem podstwowym element nie tylko architektonicznym, ale także społecznym i chociaż w tradycyjnej formie narodziły się stosunkowo niedawno, idea potrzeby odgradzani się od kogoś innego towarzyszyła nam niemal od zarania cywilizacji.

W PIU, drzwi, jako część wyposażenia wnętrza, ukochaliśmy sobie najbardziej. Jako firma, która wychodzi poza ramy sztandarowego myślenia, nieustannie staramy się poszerzać nasze horyzonty, by móc wyprzedzać trendy i korzystać z pomysłów na aranżacje ze wszystkiego, co nas otacza.

Drzwi niewidoczne – to rozwiązanie Cię zaskoczy

Czy nie jest tak, że często pragniemy doszukać się czegoś w miejscu, gdzie pozornie nie powinniśmy niczego odnaleźć? Umysł ludzki jest niesamowicie przenikliwy, a wzrok bardzo często potrafi zauważyć nawet najmniejsze detale. Połączenie tej wiedzy z naszym nowatorskim podejściem do formy pozwala PIU Design stworzyć drzwi o wyglądzie oparytym jedynie na naszej wyobraźni.

Na skutek takiego podejścia stworzyliśmy linię drzwi ukrytych, które pełniąc swoją standardową funkcję, miały nie przykuwać wzroku i stać się niewidzialne. Produkty z serii Invisible line wyróżnia niewidoczna ościeżnica oraz możliwość pomalowania lub pokrycia tapetą skrzydeł tak, by stworzyły jednolite wypełnienie wnętrza pokoju, które będą otwierać.

Nasze drzwi z ukrytą ościeżnicą stały się hitem nie tylko wśród osób, które wybrały je do swojego mieszkania, ale także wśród właścicieli restauracji, klubów, czy kin i teatrów w całej Polsce. PIU Invisible line to jednak nie tylko oryginalny wygląd. Drzwi z tej serii wyróżnia także wytrzymałość i jakość wykonania, a dzięki wykorzystaniu technologii Aluminium Design, nasze produkty są stabilne i nie odkształcają się.

Jeśli podobnie jak my nie lubisz nudy i cieszą Cię nowatorskie rozwiązania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Odwiedź produkty PIU Design i rozwiń swoją wyobraźnię!

Dodaj komentarz