Stylowe baterie solidnej polskiej marki Valvex

Valvex to pierwsza firma w Polsce, z wieloletnimi tradycjami, zajmująca się produkcją armatury sanitarnej oraz instalacyjnej. Już od 1922 roku oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Jako pierwsza na polski rynek wprowadziła innowacyjne zawory kulowe własnego projektu – ich produkty cechuje zatem nowatorstwo.

Jakiego typu baterie oferujemy?

W naszym sklepie znajdą Państwo baterie marki Valvex w aż czterech różnych kategoriach:

  • baterie kuchenne,
  • baterie wannowe,
  • baterie prysznicowe,
  • baterie umywalkowe.

Dzięki takiej różnorodności można zainstalować nową armaturę w niemal wszystkich miejscach tej samej firmy. Oferujemy baterie zarówno stojące, jak i ścienne – tak, żeby maksymalnie dopasować się do Państwa preferencji i pomieszczeń. Ich prosta konstrukcja pozwala na dokładne czyszczenie i sprawia, że baterie Valvex są niezwykle praktyczne. Oprócz tego, dzięki stylowemu projektowi, baterie o srebrnym połysku stanowią również wizualną ozdobę i sugestywne wykończenie naszych wyjątkowych wnętrz, dodając im niepowtarzalnego charakteru.

Polskie baterie Valvex są produkowane z myślą o ekologii

Firma Valvex baterie nieustannie inwestuje w swoje zaplecze projektowe i technologiczne. Dzięki temu, przedsiębiorstwo uzyskało prestiżowy certyfikat „środowiskowy”, potwierdzający prowadzenie produkcji przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. To szczególnie dobra informacja dla świadomych osób, którym los naszej planety nie jest obojętny.

Również solidne wykonanie, zapewniające szczelne zawory przyczynia się do zminimalizowania niepotrzebnego zużycia wody. W dodatku wśród baterii Valvex w naszym sklepie znalazł się też model ekologiczny, wyposażony w perlator, który ogranicza zużycie wody nawet o połowę. A precyzyjna regulacja umożliwia większą kontrolę nad strumieniem.

Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz najbardziej optymalny z dwudziestu kilku modeli polskich baterii, przeznaczonych zarówno do kuchni, jak i łazienki!
Branie kąpieli, prysznica, mycie rąk czy naczyń nigdy wcześniej nie było wygodniejsze!

Dodaj komentarz