Pergole – osłona dla Twojego ogrodu

Jeśli posiadasz przydomowy ogród, w którym uwielbiasz spędzać letnie popołudnia, warto pomyśleć o ochronie tego ulubionego miejsca i zakupie odpowiedniej pergoli. Jeśli natomiast wolisz pozostać w domu, pozwalając sobie na ograniczony kontakt z naturą, zastanów się nad zadaszeniami do tarasów lub zimowymi ogrodami. Na rynku znajdują się zróżnicowane rodzaje tego typu zadaszeń, jednak tylko te wysokiej jakości i odpowiednio dobrane do stylu domu oraz ogrodu, stworzą idealne dopełnienie wyglądu całej posiadłości. Nasza firma oferuje szereg produktów skonstruowanych z najlepszych materiałów. Do najpopularniejszych i najciekawszych, należą:

1. Aluminiowe pergole, w tym:
modele Tarasola TECHNIC, idealne do bardziej wietrznych i chłodniejszych lokalizacji. Są wyposażone w lekkie, ale stabline, aluminiowe listwy oraz możliwość obracania lameli, a więc samodzielnej decyzji o nachyleniu zadaszenia.
FLAT, której podstawowa konstrukcja opiera się na aluminiowych prętach, a dach stworzony jest z wytrzymałego materiału technicznego, zapewniającego ochronę przed silnym słońcem i zmiennymi warunkami atmosferycznymi

2. Otwierane zadaszenia tarasów:
Tarasola DECOR, a więc trwałe i funkcjonalne zadaszenie tarasów dla Twojego domu, które podczas zimniejszego lub deszczowego dnia umożliwi upragnione schronienie. Dzięki ręcznie rozsuwanym panelom, da się otworzyć szybko i bez użycia większego wysiłku. Może być także wykorzystana jako dodatek do już istniejących pergol.

ARCHETTO – to eleganckie zadaszenie, które znajdzie swoje zastosowanie zarówno jako dodatek do nowoczesnych, jak i nieco bardziej tradycyjnych budynków mieszkalnych. Dzięki swojej łukowatej konstrukcji – doda każdej budowli element oryginalności.

3. Ogrody zimowe, a w tym Zabudowy szklane, które umożliwiają nam kontakt z naturą, nawet w trakcie mroźnej zimy. Obecność szklanych szyb tego obudowanego balkonu, spełni marzenie o porannej kawie w otoczeniu zaśnieżonych alejek naszego ogrodu.

Serdecznie zapraszamy do zapozanania się z naszą pełną ofertą! Oferujemy wysoką jakość dostępnych pergoli, zadaszeń tarasów i ogrodów zimowych. Skontaktuj się z nami – firma Tarasola.

Dodaj komentarz