Kotły parowe na miarę potrzeb

Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór kotłów parowych, które mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i do celów produkcyjnych. I to właśnie w przemyśle kotły parowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Ale decydując się na kocioł, trzeba pamiętać o tym, żeby odpowiednio dobrać go do potrzeb swoich i swojej firmy. W innym wypadku może się okazać, że urządzenie nie spełnia oczekiwań, jest zbyt mało wydajne i w efekcie nie przynosi korzyści, na jakie liczyliśmy. Zatem czym kierować się przy wyborze idealnego kotła? 

 

Parametry kotłowni parowych 

Na wstępie chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że stworzenie własnej infrastruktury, od tak zwanych podstaw, to niebotyczne wydatki. Ale na szczęście jest alternatywa i zamiast kupować urządzenia, możemy je na bardzo dogodnych warunkach wynająć. Tym samym nie musimy się zadłużać lub co gorsza rezygnować z innych, kluczowych dla działalności firmy przedsięwzięć. Wynajęcie kotła parowego nie musi być krótkoterminowe. Równie dobrze można podpisać umowę długookresową, która staje się coraz chętniej wybierana przez klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem kotła, to zapraszamy na stronę www.wynajemkotlowni.pl/Kontenerowe-kotlownie-parowe, na której znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje. A w razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz napisać lub zadzwonić. Pracownicy firmy służą fachową radą i pomocą przy wyborze kotła dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jakie parametry są w tej kwestii kluczowe? Na pewno wynajmując kocioł parowy bardzo ważne jest to, jaki ma on wydatek parowy. W ofercie mamy bowiem aż jedenaście kotłów, które różnią się między sobą wydatkiem pary. Najmniejsze urządzenie, którego ciśnienie maksymalne wynosi 14 barg, wydatek pary ma na poziomie 650 kg/h. Z kolei jeżeli zależy nam na jak największym wydatku pary, wtedy powinniśmy sięgnąć po kocioł parowy, którego wydatek pary wynosi 15 000 kg/h. Niezależnie od dokonanego wyboru, każdy z jedenastu kotłów możemy być zasilany zarówno paliwem takim jak olej oraz gaz. 

 

Transport i serwis kotłów parowych

Kotłownie parowe są dość ciężkie, przez co wymagają specjalnego transportu. Najlżejsze urządzenie waży bowiem 8 400 kg, natomiast najcięższe aż 49 800 kg. Ale wynajmując u nas kotłownię, nie musisz martwić się jej transportem, ponieważ zapewniamy kompleksową usługę, na którą składa się dowóz kotła w określone miejsce, jego montaż, uruchomienie, a także serwis. Na podkreślenie zasługuje fakt, że te wysokiej jakości kotłownie parowe firmy Loos objęte są całodobowym monitoringiem i stałą opieką serwisu. A zatem w przypadku jakiejkolwiek awarii, nasi serwisanci niezwłocznie przyjeżdżają na miejsce, lokalizują usterkę, a następnie przystępują do jej usunięcia. Ponadto, wynajmując kocioł zyskujesz gwarancję tego, że urządzenie spełnia wszystkie standardy jakościowe, a także posiada niezbędne dopuszczenia i wymagania branżowe. Nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami i wynajmij urządzenie, które będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

 

Dodaj komentarz