Ceramiczne gałki – dodatek, który odmieni każdy mebel

Zapewne każdy z nas przynajmniej raz w swoim życiu przekonał się o tym, że diabeł bardzo często tkwi w szczegółach. Tak samo, jak małe niedoskonałości ważą na nieciekawym całościowym odbiorze wyglądu naszego mieszkania, tak jego każde, nawet najdrobniejsze doskonałości mogą zbudować jego niezwykle atrakcyjny charakter. My postaramy się zaprezentować kilka rodzajów ceramicznych gałek, które wykorzystane jako dodatek do mebli mogą dopełnić charakter naszego wnętrza, a nawet zdecydować o jego całkiem innym wyglądzie.

Gałka black&white do wnętrz w stylu retro

Ceramiczna gałka, która posiada czarne i białe wzory utrzymane w tradycyjnej kompozycji, doskonale odnajdzie się w tych aranżacjach mieszkań, w których panuje ład, porządek oraz zamiłowanie do stylu z wcześniejszych epok. Nostalgiczne barwy starych fotografii, które bezpośrednio nawiązują do wyglądu tak wybranych gałek, pozwolą na zatopienie się we wspomnieniach, a stonowane połączenie dwóch przeciwstawnych barw zapewni bezpośrednie wprowadzenie klasycznego piękna do wyglądu tak ozdobionych mebli.

Kolorowe ceramiczne gałki do drewnianych szaf i komód

Nieco więcej koloru w dodatkach przyda się wszystkim wielbicielom natury i miłośnikom wprowadzania elementów przyrody do aranżacji wnętrz. Jeśli jesteś gospodarzem właśnie takiego naturalnego mieszkania i dodatkowo posiadasz w swoich zbiorach drewniane meble, kolorowa ceramiczna gałka doskonale sprawdzi się jako element przypominający lato, słońce, lekkość i swobodę, a cięższym dębowym lub lipowym komodom zaoferuje upragnioną drugą młodość.

Różne kształty dla nowoczesnego wnętrza

Gałki przeznaczone do zamontowania na różnego rodzaju meblach, podobnie jak inne dodatki, nie muszą wyglądać tak, jak zostało to niegdyś zaprojektowane. Nowoczesne ceramiczne gałki mogą tym samym oprócz okrągłych, posiadać nieco mniej opływowy kształt, być kwadratowe, a nawet trójkątne. Wybór ich określonego wyglądu może dodatkowo wpłynąć na całościowy odbiór już nie tylko tak udekorowanego mebla, ale także całego wystroju mieszkania. Decydując się na montaż nietypowych kształtów gałek do szaf, szuflad i szafek, zapewnisz swojemu salonowi, kuchni lub sypialni nietuzinkowy wygląd i oryginalność.

Jeśli choć odrobinę zaciekawiliśmy Cię naszym krótkim zestawieniem, nie zwlekaj! Odmień swoje meble, dodając do nich zamiast zwykłych i zniszczonych, ceramiczne gałki.

Dodaj komentarz