Aquator silver 3l

Aquator silver 3l – wiesz już, że zjonizowana woda służy do picia w celu poprawy zdrowia. Ale czy wiesz, że jonizator wytwarza 5 rodzajów wody, które mogą ci pomóc w codziennych czynnościach? Wyobraź sobie, że ta woda może pomóc utrzymać dom w czystości, wszystko w sposób ekologiczny, bez zbędnych chemikaliów! Za pomocą jonizatora wody można kontrolować wartość pH generowanej wody. Dzięki temu jest wszechstronny i może być stosowany w większości czynności domowych. Z takim jonizatorem masz bardziej ekologiczny dom, co jest szczególnie ważne dla rodzin i właścicieli zwierząt domowych.

Aquator silver 3l, czyli sprawdzony jonizator wody

Idealnie nadaje się do czyszczenia żywności, przyborów kuchennych, desek do krojenia i usuwania innych zanieczyszczeń kuchennych. Pomaga także utrzymać blaty w czystości. Ta woda doskonale nadaje się do picia i zdrowego gotowania. Alkaliczne pH sprawia, że ​​naczynia są zdrowsze i łatwiej wchłaniają minerały. Jeśli pasjonujesz się ogrodnictwem, pokochasz fakt, że zjonizowana woda zapewnia lepszy wzrost roślin, a cięte kwiaty utrzymują się dłużej! Warto jest zatem postawić na Aquator silver 3l.

Ma naturalny efekt ściągający, dzięki czemu idealnie nadaje się do łagodnego oczyszczania twarzy i zabiegów kosmetycznych. Możesz użyć kwaśnej wody do oczyszczenia twarzy (aby ukoić koloryt skóry) i włosów (zamknij łuski, aby były lśniące i miękkie). Możesz również użyć tej wody do prania ubrań. Doskonale nadaje się również do czyszczenia powierzchni wymagających wysokiego połysku, takich jak lustra, a w końcu pozbywasz się smug! Ta woda ma doskonałe właściwości czyszczące, dzięki czemu można jej używać do czyszczenia różnych powierzchni w domu. Może również rozpuszczać pestycydy, brud i inne zanieczyszczenia w żywności. Ma działanie bakteriobójcze, dlatego można go stosować do dezynfekcji rąk. Tak można przedstawić Aquator silver 3l.

Wyobraź sobie, że już nigdy nie potrzebujesz środków czyszczących ani drogich produktów do pielęgnacji. Jonizator wody stanowi ekologiczne rozwiązanie do prac domowych i konserwacji! Woda jonizowana to świetne rozwiązanie dla twojego budżetu, zdrowia i środowiska! Sam jonizator wody jest bardzo prostym urządzeniem. Łatwo przygotować się do znalezienia filmów i instrukcji w Internecie, które pokazują, jak to zrobić w domu. Najprostsze urządzenia składają się ze szklanego naczynia, dwóch elektrod i rurki. Rurka jest zszyta z jednej strony, a druga wystaje poza wodę. Jedna elektroda jest włożona do naczynia, a druga do rurki. Dioda prostownika jest podłączona do jednej z elektrod. Opiszę krótko zasadę działania, abyśmy wszyscy wiedzieli o czym mówię.

Jonizator wody Aquator silver 3l to urządzenie do produkcji zjonizowanej wody. Taka woda jest uzyskiwana podczas elektrolizy. Najłatwiej powiedzieć elektrolizę poprzez proces rozkładu cząsteczki pod wpływem przyłożonego napięcia. Inne procesy mogą również zachodzić podczas elektrolizy wody, takie jak dysocjacja elektrolityczna lub transport jonów do elektrod. Wspomniane wyżej elektrody, a dokładniej katoda i anoda, są sercem i najważniejszym elementem jonizatora wody. Należy pamiętać, że w elektrolizie elektroda ujemna jest katodą i przyciąga jony dodatnie, a elektroda dodatnia jest anodą i przyciąga jony ujemne.

Dodaj komentarz