wosk kringle

Wosk zapachowy – jak używać aromatycznych krążków?

Woski zapachowe do kominka to nowy sposób na dodanie extra zapachu do wybranego przez Ciebie pomieszczenia w Twoim domu. Są one wykonane z naturalnych, nietoksycznych składników i występują w różnych wariantach zapachowych, które dodatkowo możemy ze sobą łączyć na wiele ciekawych sposobów. Woski zapachowe takie jak np. wosk kringle, są jednak bezużyteczne jeśli nie posiadamy odpowiedniego kominka i świeczki (podgrzewacza), najlepiej w wersji bezzapachowej dzięki czemu zapachy nie będą się ze sobą mieszać. Co więcej możemy powiedzieć na temat wosków zapachowych? 

Wosk zapachowy – zalety produktu 

Woski zapachowe wykonane są z naturalnych składników, takich jak wosk pszczeli i oleje, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu i przyjazne dla środowiska. Jest to zaledwie jedna z wielu zalet wosków zapachowych, dzieki którym stały się one tak pożądanym produktem na przestrzenii ostatnich kilku lat. Główną zaletą wosków do kominka jest jednak długo utrzymujący się zapach, który w krótkim czasie rozprzestrzenia się w całym domu. 

Co zrobić gdy wosk straci swój zapach? 

Przede wszystkim – nie łącz nowego wosku z wypalonym już produktem, który pozostał w kominku! Oczyść kominek z pozostałości wypalonego wosku i umieść w nim nowy wosk kringle. Jest to niezwykle ważne szczególnie jeśli planujesz zmienić dotychczasowy zapach wosku, ponieważ tylko po dokładnym oczyszczeniu kominka możesz mieć pewność, że zapachy nie pomieszają się i nie stworzą nieprzyjemnej mieszanki.

Dodaj komentarz