Wanna czy prysznic? Jak wyposażyć swoją łazienkę?

Urządzanie łazienki często nasuwa na myśl dylematy. Co wybrać, aby łazienka była, zarazem funkcjonalna, jak i charakteryzowała się pięknym designem? Zwłaszcza, że aranżacja łazienki to nie kwestia krótkoterminowa. Jest to inwestycja na dłuższy czas. Valvex baterie to propozycja, zarówno do wanny, jak i prysznica. Pytanie tylko, co jest bardziej odpowiednie w wystroju łazienki? Trzeba przede wszystkim rozważyć jakie mamy potrzeby i jaka sytuacja będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Valwex baterie – by żyło się prościej

Prysznic jest zdecydowanie wygodniejszą i bezpieczniejszą opcją dla osób starszych. Łatwiej im wejść i wyjść. Dodatkowo pod prysznicem można zamontować specjalne siedzisko lub uchwyt, który poprawi stabilizację seniora podczas kąpieli. Ponadto prysznic jest doskonałą formą na szybkie odświeżenie.

Taka czynność jest często praktykowana przed pracą lub po wysiłku fizycznym. Zajmuje kilka minut a człowiek czuje się bardziej rześki. To dobry sposób na przebudzenie i dawkę energii na resztą część dnia.

Wanna czyli o moc wytchnienia i relaksu

Wanna jest natomiast miejscem, które służy odprężeniu. Na kąpiel w wannie trzeba mieć czas by móc się leniwie w niej rozłożyć. Z dodatkiem olejków lub soli kąpiel stanie się niezwykłą przyjemnością. Wanna jest też bardziej lubiana przez dzieci.

Mogą w niej się popluskać i pobawić gumowymi zabawkami. Taka kąpiel może być wyjątkową przygodą. Wybór wanny lub prysznica w łazience jest tak naprawdę uzależniony od indywidualnych potrzeb, gdyż nie można jednoznacznie przyznać wyższości jednego nad drugim. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie wymaga montażu specjalnych akcesoriów. W tej kwestii Valvex baterie mają sporo do zaoferowania.

Można dopasować je pod prysznic, jak i zamontować przy wannie. Należy zaznaczyć, że cechują się wysokiej klasy jakością i są produktem trwały. Dzięki takim akcesoria inwestycja, jaką jest wyposażenie łazienki jest inwestycją na długi czas.

Dodaj komentarz