Świetlówki LED są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych jarzeniówek!

Dlaczego warto postawić właśnie na sklep Toshiba LED?

Sklep Toshiba LED odpowiedzialny jest za dystrybucję najwyższej jakości lamp ulicznych, lamp przemysłowych i żarówek Toshiba, w których zastosowano nowoczesną technologię LED. Ich głównym założeniem jest to, aby Polki i Polacy mieli możliwość korzystać z najlepszego oświetlenia Toshiba LED na co dzień, czy to w biurze, domu, przestrzeni miejskiej czy w środowisku przemysłowym. W sklepie Toshiba LED znajdziesz wyłącznie oryginalne i najlepszej jakości oświetlenie Toshiba LED jak na przykład świetlówki LED. Otrzymujesz także gwarancję tego, że zawsze będzie tanio niż u konkurencji.

Czym są świetlówki LED, czyli inaczej nazywane tuby LED?

Nowoczesne świetlówki LED, znane także jako tuby LED, stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych jarzeniówek. Produkowane są w nowoczesny sposób, dlatego nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Dzięki temu świetnie wpisują się w styl eko i nie szkodzą środowisku podczas utylizacji. Ich żywotność szacowana jest na kilkanaście razy większą oraz sprawdzą się idealnie w magazynach, biurach, szkołach oraz budynkach użyteczności publicznej. Świetlówki LED są niesamowicie łatwe w montażu i mogą być umieszczane zarówno w oprawach rastrowych, jak i hermetycznych.

Chcesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na nowoczesne świetlówki LED!

Świetlówki LED to zaawansowane oświetlenie, w którym została zastosowana najnowsza technologia LED, która ma za zadanie ograniczyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym obniżyć wysokość rachunków za prąd. Patrząc na dzisiejsze ceny, jest to naprawdę korzystna propozycja. Liniowe diody LED umieszczone są w plastikowej tubie działającej jako dyfuzor oraz pełniącej funkcję ochronną. Cały strumień światła, który emitowany jest przez świetlówki LED, skierowany jest w dół, co powoduje znaczne ograniczenie strat w jego emisji.

Sklep Toshiba LED gwarantuje świetlówki LED o przedłużonej żywotności!

Świetlówki LED Toshiba w oprawach podłączane są za pomocą specjalnego „startera” dołączonego do zestawu, który zamyka obwód. Natomiast przy zasilaniu elektrycznym świetlówki LED podłączane są bezpośrednio do kabli zasilających. Sklep LED Toshiba ma na wyposażeniu tuby LED o długości 1200 mm oraz 1500 mm i temperaturze barwowej 3000K, oraz 6500K. Żywotność wszystkich świetlówek LED sięga nawet 40 000 godzin pracy! Nie wahaj się za długo i wyposaż się w nie już dziś, a Twoje życie stanie się bardziej oszczędne!