Spraw sobie eleganckie balustrady kute w stylu rokoko

Rokok było wiodącym stylem w ornamentyce, architekturze wnętrz i rzemośle artystycznym końca XVIII wieku. Wyróżniało się bogactwem dodaktów, większą swobodą w doborze ozdobnych elementów, dekoracyjnością, ale także lekkością formy. Przede wszystkim przeważało w architekturze zewnętrznej, natomiast z pewnością nie było pozbawione swoich charakterystycznych elementów, także we wnętrzach budynków. Jednym z takich elementów architektonicznych, który do tej pory pozwala na dość sporą swobodę w tworzeniu ozdobień, są balustrady. My, jako miłośnicy klasycznej odmiany rokokowej ornamentacji, powracamy do czasów wcześniejszych i proponujemy kute balustrady do schodów zewnętrznych i wewnętrznych, naszego autorstwa.

Balustrady kute wewnętrzne – oryginalny wygląd schodów

Każde schody muszą posiadać dołączoną do swojej konstrukcji balustradę i to nie tylko na potrzeby estetyki, ale także bezpieczeństwa użytkowników. Bez względu na to czy projekt takiej kutej balustrady będzie zrealizowany w prywatnym domu jednorodzinnym, czy w większym budynku, powinien mieć swój unikalny wygląd dopasowany do charakteru wnętrza. My oferujemy ten bardziej ozdobny.

Balustrady kute zewnętrzne – projekt szyty na miarę

Wszystkie oferowane przez nas balustrady są przez nas projektowane od samego początku do końca. Nie korzystamy z gotowych wzorców i szablonów, dlatego też nasi kowale i ślusarze pracują z największą starannością właśnie po to, by stworzyć dzieło całkowicie zgodne z projektem i dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach. Ze względu na to, że na zadowoleniu Klientów zależy nam najbardziej, gwarantujemy trzyletnią gwarancję na wszystkie wykute ozdobne elementy.

Jeśli pragniesz powrócić do czasów elegancji i wytworności, spraw sobie balustrady kute, idealne do zabezpieczenia i ozdoby schodów zarówno wewnątrz, jak i zewnętrz budynku. Naszą ideą jest kontakt z naturą i zabawą formą, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, będące wariacją na temat stylu rokoko.

Zaprasamy do kontaktu z firmą ROKOKO KOWALSTWO ARTYSTYCZNE. Oferujemy współpracę z doświadczonymi rzemieślnikami, w skład których wchodzą między innymi uznani kamieniarze, stolarze, ślusarze, odlewnicy i złotnicy. Zaufaj nam!

Dodaj komentarz