Sposoby na inne oblicze Twoich mebli

Wybierając nowe meble, pierwszym kryterium, jakie bierzemy pod uwagę w trakcie zakupów, to walor estetyczny, bo oczywiście wszystko to, co decydujemy się kupić przede wszystkim musi nam się podobać. Następnie zastanawiamy się nad ich funkcjonalnością, aż w końcu nad tym, czy będą pasowały do naszego wnętrza. W trakcie użytkowania kupionych szaf, komód, szafek czy stolików, nie zdziwi nikogo fakt, że stopniowo stają się one coraz bardziej zniszczone. O ile na samym początku jesteśmy zachwyceni formą nowo kupionych mebli, tak później chcemy je jakoś odnowić. Doskonałym pomysłem na ofiarowanie im drugiej młodości, będzie zatem opatrzenie ich w drobne, nowe dodatki.

Gałki do mebli w kilku kolorach i wzorach

Kiedy Twoim nieco zużytym już meblom zaczyna brakować dawnego blasku, warto je trochę ożywić. Oprócz zwykłej renowacji, jednym z pomysłów na odświeżenie kupionych przed laty mebli może być wymiana dotychczasowych i zniszczonych dodatków. Doskonałym pomysłem będzie zaopatrzenie się w oryginalne gałki meblowe. W ofercie reGAŁKA znajdziesz zarówno te tradycyjne, jak i odrobinę bardziej awangardowe ceramiczne gałki w różnych kolorach i wzorach.

Dla wielbicieli klasyki polecamy, między innymi, szare, pudrowe, czerwone i czarne gałki w kształcie kwiatów a także ciekawe modele retro. Natomiast wszystkim tym, którzy nie boją się wyzwań, uwadze polecamy pomysł połączenia starszych mebli z nowoczesnymi gałkami w kształcie kuli lub w kolorowe kropki i paski.

Oryginalne uchwyty meblowe

Kolejnym pomysłem, a także alternatywą dla różnego rodzaju gałek meblowych są uchwyty do mebli, idealne do zamontowania przy nieco zużytych już szufladach, szafach lub szafkach. Tak dobrane nowe uchwyty meblowe ponownie zapewnią przyjemne korzystanie ze wszystkich otwieranych części zakupionych wcześniej mebli.

Sprawdź ofertę uchwytów w ciekawych wzorach, w tym w białe pasy na seledynowym tle, kolorowe kropy, uchwyt w kształcie muszli, a także bardziej klasyczne z jednolitą rękojeścią.

Dowiedz się więcej o nietypowych formach zdobienia Twoich mebli i daj się namówić na większą swobodę w doborze dodatków do szaf, komód i szuflad, dostępnych w sklepie internetowym reGAŁKA. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz