Schody bufetowe – genialne rozwiązanie do eksponowania Twoich wyśmienitych potraw!

Schody bufetowe dla cateringu – dlaczego warto się na nie zdecydować?

W kategorii, jaką jest „schody bufetowe dla cateringu”, znajdziesz wiele rodzajów schodów i podstaw wielopoziomowych do ekspozycji przystawek, owoców, fingerfood oraz innych produktów żywnościowych. Przy wyborze tego typu produktów należy kierować się jakością wykonania, a także designem. Schody bufetowe perfekcyjnie sprawdzą się w wielu restauracjach, hotelach domach weselnych oraz cateringach na wydarzenia okolicznościowe jako niezbędny element na stół śniadaniowy lub szwedzki, ale również na konferencje, eleganckie przyjęcia czy bankiety firmowe.

Kwadratowy Ekspozytor, czyli tak zwana trybuna bufetowa wysokiej jakości, może być Twoja już dziś!

Kwadratowy ekspozytor Trybuna Fingerfood o wymiarach 47×47 cm jest dostępny w czarnym kolorze i został wykonany z materiału, jakim jest akryl. Wyróżnia się ciekawą i nowoczesną konstrukcją, która pozwala na naprawdę wiele konfiguracji. Idealnie sprawdza się na różnego rodzaju przyjęciach i bankietach. Tego typu schody bufetowe sprawią, że goście będą zachwyceni sposobem eksponowania deserów, przystawek, przekąsek i innego rodzaju smakołyków. Kwadratowy ekspozytor Trybuna Fingerfood dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tomgast, której sklep Gastromania.pl jest oficjalnym i przede wszystkim autoryzowanym partnerem!

Profesjonalne schody bufetowe – świetny sposób na prezentowanie deserów i innych potraw!

Kolejną ciekawą opcją są schody bufetowe szklane. Wyprodukowane przez firmę BDK, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są uważane za flagowy model tej firmy. Ich głównym przeznaczeniem są hotele i restauracje organizujących duże imprezy, ale świetnie sprawdzą się również w firmach cateringowych. Dystrybutorem tych szklanych schodów bufetowych w Polsce jest sekcja Dajar HoReCa, której sklep Gastromania.pl jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego.