Pielęgnacja elewacji z piaskowca

W trakcie budowania domu musimy mieć na uwadze wiele aspektów. Począwszy od wyboru optymalnego projektu, poprzez zakup materiałów i zatrudnienie ekipy, na zaopatrzeniu się w elementy wykończeniowe kończąc.

Środki finansowe i siły koncentrujemy na tym, by finalny efekt przypadł nam do gustu, a przede wszystkim by był synonimem bezpieczeństwa i azylem przed zgiełkiem otaczającego nas świata. Aby budynek zachęcał do spędzania z nim czasu, musi odpowiednio prezentować się z zewnątrz. Kluczem do uzyskania znacznych walorów wizualnych jest użycie piaskowa jako elewacji. Chcąc cieszyć się długotrwałością tego surowca, należy zakupić odpowiedni impregnat do elewacji z piaskowca.

Zdumiewające właściwości

Eksperci branży budowlanej są zdania, że najlepszy dostępny obecnie na rynku impregnat do elewacji z piaskowca to NANOSTONE SANDSTONE. Na czym polega jego efektywność? Należy zacząć od tego, że łączy w sobie niską cenę z rewelacyjnymi właściwościami. Już rozprowadzenie jednej warstwy w zupełności wystarcza, by zabezpieczyć strukturę budulca nawet na sześć lat. Z kolei jeden litr preparatu pozwala na konserwację ponad trzydziestu metrów kwadratowych nawierzchni. To imponujący wynik w zestawieniu z konkurencyjnymi środkami innych producentów.

Większa wytrzymałość

Impregnat do elewacji z piaskowca w znaczący sposób wydłuża żywotność materiału. Inwestor zyskuje zatem pewność, że poprzez jego zastosowanie będzie cieszyć się o wiele dłuższym użytkowaniem, niż wstępnie zakładał. Czasem najprostsze metody przynoszą najlepsze rezultaty.

Żegnajcie zabrudzenia i porosty

NANOSTONE SANDSTONE nie zyskałby takiej renomy, gdyby nie kilka znaczących cech. Substancja doskonale opiera się działaniu agresywnych czynników środowiska przyrodniczego, dzięki czemu niestraszne jej są wszelkiego rodzaju plamy i zabrudzenia. Ponadto eliminuje występowanie mchów i porostów na ścianach zewnętrznych budynku. Dla wszystkich tych, którzy upodobali sobie piaskowiec jako materiał elewacyjny, wyrób ten powinien być podstawową pozycją w trakcie sporządzania kalkulacji kosztów eksploatacyjnych budynku.