Opoczno Love You Navy – inspirowane naturą

Wyjątkowa i ponadczasowa – taka jest kolekcja płytek Opoczno Love You Navy. Co decyduje o jej oryginalności? Kolor łączący głębię granatu z satynową powierzchnią. Dzięki oryginalnej fakturze wyjątkowy odcień niebieskiego nawiązuje do modnego Classic Blue oraz zyskuje głębię i szlachetność, a satyna jest subtelna, dzięki czemu wspaniale prezentuje się w kolekcjach płytek ściennych.

Płytki Love You Navy są wyjątkowe i ponadczasowe. Serię tworzą gładkie i wklęsło-wypukłe chevrony. Całość uzupełniają dwukolorowe mozaiki inspirowane tradycyjną „jodełką”. Zostały one zaprojektowane tak, by można było tworzyć z nich kaskadowe wzory na ścianach, układając w regularne struktury. Jodełki dostępne są w wariantach kolorystycznych łączących granat i drewno oraz bieli połączonej z drewnem umożliwiającym zaaranżowanie wnętrza w rozświetlonym ciepłym stylu.

Płytki Love You Navy podbijają rynek

Warto wiedzieć, że kolekcja Opoczno Love You Navy zdobyła uznanie nie tylko klientów i projektantów wnętrz, ale i ekspertów zajmujących się wzornictwem. Znalazła się bowiem w finale konkursu Dobry Wzór – najstarszego prestiżowego polskiego konkursu wzorniczego, zdobywając najcenniejsze polskie wyróżnienie w branży. Kwalifikacji do konkursu dokonują eksperci krajowego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Autorką kolekcji jest Marcelina Skupińska.

Dodaj komentarz