Okap gastronomiczny Stalgast — tylko w sklepie Gastromania.pl!

Stalgast — okap skośny przyścienny

Okap Stalgast przyścienny skośny o wymiarach 3500×1000×450 mm i indeksie 9820810350 został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej – ferretycznej AISI 445 w formie spawanej oraz nitowanej. Okap gastronomiczny Stalgast zaopatrzony jest w rynienkę ociekową na tłuszcz i skropliny ściekające z filtrów tłuszczu oraz w kranik do opróżniania zawartości rynienki. Warto zaznaczyć, że wyciągi przyścienne przy długości powyżej 29 centymetrów produkowane są i dostarczane w kilku elementach, które trzeba następnie złożyć na miejscu. Trzeba pamiętać, że łapacze tłuszczu, oświetlenie oraz zawiesia do sufitu nie wchodzą w skład standardowego wyposażenia okapu i podlegają dodatkowej opłacie.

Okap Stalgast o przekroju skośnym 9820810350

Przyścienny okap gastronomiczny Stalgast perfekcyjnie sprawdzi się w placówkach gastronomicznych, profesjonalnych kuchniach restauracyjnych, hotelowych, stołówek zakładowych oraz szkolnych, jak i pracowniach gastronomicznych. Przy etapie składania zamówienia przyściennego okapu kuchennego o przekroju skośnym 9820810350 trzeba podać rozmiary, rozmieszczenie otworów przyłączeniowych do wentylacji tzw. króćców oraz ich liczbę.

Stalgast — okap taki, jaki tylko chcesz!

Okap Stalgast o wymiarze 350×100×45 centymetrów za dopłatą i na życzenie klientki lub klienta są w stanie wykonać w dodatkowych opcjach: z blachy o grubości od 0,8 do 2 mm, z oświetleniem halogenowym, led lub świetlówkowym, z dowolną lokalizacją króćców – także na ścianie tylnej lub bocznej okapu, z okrągłymi, kwadratowymi lub prostokątnymi króćcami wyciągowymi w dowolnym wymiarze, z zawiesiami, z wentylatorem wbudowanym w okap (niepolecane), hakami montażowymi do sufitu montowanych w dowolnej lokalizacji okapu i o dowolnych wymiarach, w dowolnych wymiarach z dokładnością do 1 mm, z filtrami tłuszczu o dowolnych wymiarach lub z dowolnego gatunku stali nierdzewnej np.: AISI 304 i wielu innych.

Dodaj komentarz