Nowoczesne budownictwo – minimalistyczny design

Współczesne i nowoczesne domy charakteryzują się prostą, minimalistyczną formą. Nie stosuje się żadnych dodatkowych ozdobników. Ściany są proste, królują szarości, połączenie surowości betonu, metalu i szkła. Okna w tego typu budynkach są z reguły znacznie większe niż w tradycyjnych domach, a nierzadko przeszklone są całe ściany. I właśnie w tego rodzaju budownictwie najlepiej sprawdzają się okna aluminiowe.

Aluminium jest metalem lekkim, stosunkowo niedrogim i łatwym w obróbce, przez co doskonale nadaje się na ramy dla dużych przestrzeni okiennych oraz o nietypowych kształtach. Okna aluminiowe to również całe systemy fasadowe, konstruowane w taki sposób by z zewnątrz nie dało się odróżnić części stałych od otwieranych.

Okna na wyjątkowe konstrukcje

Dla szukających wysokiej jakości okien i profili aluminiowych oraz profesjonalnego doradztwa i wykonawstwa na najwyższym poziomie, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy OknaRio. Firma działa na terenie miasta Poznań i jego okolic, wykorzystując głównie produkty firmy YAWAL, odznaczające się doskonałą jakością i wysoką termoizolacją.

Fachowcy z OknaRio zaprojektują i wykonają dla Państwa również ogród zimowy do budynku już stojącego. Uwzględniając strukturę domu, jego usytuowanie, kolorystykę itp., mogą mieć Państwo wyjątkową oranżerię, z której można swobodnie korzystać przez cały rok. Poprzez wykorzystanie aluminium i szkła o wysokiej trwałości i termoizolacji, ogród będzie ciepłą enklawą dającą bezpieczeństwo przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz „niechcianymi gośćmi”. Każdy potencjalny klient może oczywiście skorzystać z bezpłatnej wyceny i fachowej porady.

OknaRio to również wyjątkowe konstrukcje aluminiowych drzwi tarasowych, przesuwnych konstrukcji i wielkogabarytowych paneli przeszklonych. Wszystko to wykorzystane może być w nowoczesnym budownictwie, jak i w remontowanych starszych budynkach oraz dodatkowych przeszklonych altanach całorocznych.

Dodaj komentarz