Łóżko tapicerowane 140×200 szare – czyli wygodna jedyneczka dla gości

Łóżko tapicerowane 140×200 szare to idealny rodzaj łóżka do pokoju gościnnego. Nie tylko wyróżnia się dużą powierzchnią do spania, ale świetnie prezentuje się na tle klasycznych, bądź nowoczesnych mebli. Którykolwiek ze stylów wybierzesz, twój pokój gościnny z łóżkiem tapicerowanym 140×200 w szarym kolorze będzie wyglądać wspaniale.

Jak urządzić pokój gościnny?

W przypadku aranżacji pokoju dla gości w domu jednorodzinnym mamy o większe pole do popisu niż w przypadku urządzania pokoju gościnnego w bloku. W bloku pokój dla gości bardzo często pełni wtedy również funkcję pokoju dziennego, czy też salonu W przypadku aranżacji pokoju dla gości w domu jednorodzinnym mamy o większe pole do popisu, niż w przypadku urządzania pokoju gościnnego w bloku. W bloku pokój dla gości bardzo często pełni wtedy również funkcję pokoju dziennego, czy też salonu. W momencie, gdy nie mamy możliwości przeznaczenia na pokój gościnny osobnego pomieszczenia, szare łóżko tapicerowane 90×200 będzie strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Z prostego powodu. Szarość łóżka dobrze wygląda w zestawieniu z meblami z drewna w odcieniu naturalnego ciemnego dębu, czy bielą ścian. Jeśli do tego dołożymy narzutę i poduszki w soczystym odcieniu żółcieni, fioletu, czy zieleni „efekt wow” będzie gwarantowany.

Czy szare łóżko tapicerowane 90×200 zapewni zdrowy sen?

Wypoczynek, zdrowy sen to ważna część dnia każdego z nas. Na jakość snu niewątpliwie mają wpływ takie elementy konstrukcyjne łóżka jak stelaż czy wymiary łóżka. Wygodne obszerne łóżko jest z całą pewnością wygodniejsze od rozkładanej sofy, czy wersalki, które zwykle pełnią funkcję łóżka dla gości. Jeśli tylko możemy sobie na to pozwolić, zadbajmy o sen naszych gości. Wybierzmy zamiast wersalki szare łóżko tapicerowane 90×200 z nowoczesnym wezgłowiem.

Wysokie wezgłowie to praktyczne podparcie podczas wieczornych chwil z książką, czy podczas oglądania ulubionych programów w tv. Warto kupując łóżko do pokoju gościnnego zwrócić uwagę na jakość tkaniny tapicerskiej. Dobrze, aby była ona substancjami, które zwiększają jej odporność na działanie słońca. W przypadku ekoskóry godne uwagi będą meble tapicerowane pokryte polichlorkiem winylu.

Dodaj komentarz