Jakie zabezpieczenia dla dzieci wybrać do domu ?

Co jest dla nas najważniejsze w codziennym życiu naszego dziecka? Przypuszczalnie rzadko który rodzic na tak postawione pytanie odpowie: zabezpieczenia do szafek, ale prawdopodobnie większość zgodzi się bez wahania, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Maluchy są przecież zupełnie nieprzewidywalne, dlatego pozostawione nawet na krótką chwilę same w bezpiecznym, wydawałoby się, pomieszczeniu, mogą sobie niechcący zrobić krzywdę. Na szczęście rodzice na ogół myślą o tym, o czym one same pomyśleć nie są w stanie i usuwają z ich drogi potencjalne niebezpieczeństwa.

Jednym z największych zagrożeń czyhających na dzieci w domu są ostre kanty i krawędzie, a także wszystko to, co mogą sobie włożyć do buzi. Dlatego warto nie tylko zneutralizować ostre krawędzie drzwiczek szafek, ale i uniemożliwić dziecku dostęp do rzeczy, które łatwo mogłyby mu zaszkodzić w razie połknięcia. Dlatego, Rodzicu – jeśli jeszcze nie zabezpieczyłeś odpowiednio swoich mebli, pozwól, że przedstawimy Ci nasze zabezpieczenia do szafek.

W naszej ofercie posiadamy zarówno zabezpieczenia do szafek z podwójnymi drzwiczkami i uchwytami, które zabezpieczamy przekładając odpowiedni sprzęt przez oba uchwyty, jak i z pojedynczymi, które mogą być stosowane również w szafach i szafkach narożnych oraz z drzwiami przesuwnymi.

Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że Wasze dziecko swobodnie porusza się po pokoju/domu, ale i jest w nim bezpieczne, zdecydowanie doradzamy zakup solidnych i sprawdzonych zabezpieczeń do szafek, gdyż w kwestii bezpieczeństwa nie warto chodzić na kompromisy. Nasze zabezpieczenia są wytrzymałe i łatwe w montażu, a dzięki swojej konstrukcji pasują do większości typów mebli.

Jako zabezpieczenia do szafek z uchwytami proponujemy Państwu specjalne, proste w obsłudze złączki posiadające dodatkowy system zabezpieczający oraz płynną regulację umożliwiającą zastosowanie zabezpieczeń do różnych typów szafek.

Oferujemy zabezpieczenia w różnych wariantach kolorystycznych, aby łatwiej je było dopasować do umeblowania.

Dodaj komentarz