Gniazda internetowe firmy Berker

Jest praktycznie w każdym domu, w którym montuje się Internet, mowa oczywiście o gnieźnie internetowym, które znajduje swoje zastosowanie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także bardzo często w biurach i innych budynkach użyteczności publicznej. Gniazdo internetowe należy do osprzętu elektrycznego, użytkowego produkowanego przez firmę Berker w linii B. Kwadrat. Jest kompatybilne z różnymi ramkami, nie tylko z tej serii, ale także z innych serii. Co ciekawe, wybierając odpowiednią ramkę do gniazda internetowego, możemy dopasować go odpowiednio do naszych wnętrz.

 

Specyfikacja gniazda internetowego

 

Gniazdo internetowe jest niezwykle bezpieczne, ponieważ ma certyfikat szczelności IP20, czyli wykazuje sporą odporność na kontakty z innymi ciałami stałymi do średnicy 12,5 mm. Można bez problemu wkładać do niego kabel sieciowy oraz wyjmować bez obawy o swoje bezpieczeństwo, czy uszkodzenie produktu. Co istotne, gniazda internetowe firmy Berker cechują się dużą wytrzymałością oraz bezproblemowym działaniem, z pewnością będzie służyć nam przez wiele lat.

 

Montaż gniazda internetowego

 

Decydując się na zakup firmy Berker, warto od razu poinformować o tym ekipę montująca naszą instalację elektryczną, dzięki temu będziemy mogli zakupić odpowiedni gniazdo internetowe lub poprosić ich o kupienie danych produktów. Zamontowanie gniazd internetowych jest bardzo proste, ponieważ do produkcji wykorzystano zaciskowe śruby, dzięki czemu jest możliwa instalacja za pomocą śrub lub klasycznych pazurków. Co istotne, gniazda internetowe firmy Berker mają system one-platform, który pozwala na montaż ramki, a także wymianę ramki na nową, bez konieczności rozmontowywanie całego mechanizmu. Jest to niezwykłe ułatwienie, gdyż w razie wystąpienia uszkodzenia na ramce lub wokół gniazda internetowego, można z łatwością podmienić wybrane elementy. Jeśli szukacie gniazdek internetowych marki Berker, chcielibyście przejrzeć dostępny asortyment, warto zajrzeć na stronę: https://www.igniazdka.pl/pl/p/Gniazdo-internetowe%2C-telefoniczne%2C-komputerowe-podwojne-Berker-B.-KWADRAT/106, tam znajdziecie bardzo wiele urządzeń i akcesoriów tej marki.

Dodaj komentarz