Gniazda Elektryczne KOS

KOS to polska firma, która powstała w 1982 roku w miejscowości Nekla. Jej produkty mogą pochwalić się ponadczasową stylizacją i atrakcyjnymi cenami. Zarówno gniazda jak i włączniki KOS wykonane są z wysokiej jakości tworzyw. Aby uzyskać jak najlepsze efekty wizualne polska firma ozdobiła ramki drewnem, szkłem, kamieniem, a nawet skórą. Co ciekawe, w kolekcji Dante są nawet wkomponowane kryształy Swarovskiego.

Gniazda Elektryczne KOS są cenione zarówno przez monterów indywidualnych jak i średnie oraz duże firmy. Produkty te spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Zostały też zaprojektowane w ten sposób, żeby można było je łatwo wyczyścić. Mocną stroną produktów KOS jest również wysoka trwałość, dzięki czemu zarówno gniazdka jak i włączniki będą z powodzeniem spełniać swoją funkcję przez lata albo nawet dekady. Dobrze sprawdzą się zarówno w ekskluzywnych domowych wnętrzach jak i w miejscach użyteczności publicznej czy w biurach. Uniwersalność to ich kolejna bardzo istotna zaleta, o której warto pamiętać przy wyporze.

Klienci mają do dyspozycji gniazda umożliwiające podłączenie: głośników, przewodów telekomunikacyjnych, komputerów (tworząc domową lub biurową sieć LAN), telewizora do anteny satelitarnej lub naziemnej. W sprzedaży są również klasyczne gniazda z tradycyjnym uziemieniem, zarówno pojedyncze jak i podwójne. Gniazda elektryczne KOS są dostępne również ze specjalnymi klapkami ochronnymi, które chronią otwory przed działaniem: kurzu, piachu, wody i innych czynników zewnętrznych.

Dostępna jest również szeroka oferta włączników, w tym między innymi: podwójne, pojedyncze, krzyżowe, dzwonkowe, schodowe, chwilowe, żaluzjowe, a także ściemniające. Oferta zawiera też włączniki oświetlone, dzięki czemu znacznie łatwiej znaleźć je przy zgaszonym świetle. To szczególnie ważne w dużych pomieszczeniach gospodarczych. Włączniki można ustawiać w rzędach pionowych lub poziomych do pięciu w jednym rzędzie – takie są możliwości oferowanych przez firmę KOS ramek.

Dodaj komentarz