Fototapety na ścianę 3D – nadaj wnętrzu niesamowity wymiar

Nic nie trwa wiecznie. Niestety. Dotyczy to także dobrej kondycji mieszkania, a zwłaszcza jego ścian. Od czasu do czasu wymagają one odświeżenia. Niestety, to zajęcie dość czasochłonne, zwłaszcza jeśli chodzi o tradycyjne metody, takie jak malowanie. O wiele szybszym sposobem, jeśli mamy ochotę na zmianę wyglądu salonu, jadalni, kuchni, dziecięcego pokoju czy też nawet łazienki (nowoczesne fototapety to nadruki na materiałach wodoodpornych) są fototapety na ścianę 3D. Poza szybkością montażu cechuje je wielość wzorów, tak że można spośród nich wybrać odpowiednią do naszych wnętrz pod względem stylu, kolorystyki czy też motywu.

SPOSÓB NA ORYGINALNE WNĘTRZE

Fototapety na ścianę 3D to sposób na to, by wyróżnić nasze mieszkanie. A to właśnie dzięki bogactwu motywów. Nie ma znaczenia, czy nasze mieszkanie jest urządzone w stylu loftowym, tradycyjnym, glamour, rystykalnym czy skandynawskim. Wśród fototapet na ścianę 3D znajdziemy takie, które swoją tematyką nawiązują do: przyrody (dżungla, las, kwiaty, górskie krajobrazy, zwierzęta), miasta, ludzkich postaci, kosmosu czy też są całkiem abstrakcyjne. Bogata jest też paleta barw fototapet na ścianę 3D. Dlatego też możemy je zastosować w różnych pomieszczeniach.

FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ 3D – NIE TYLKO DEKORACJA

Fototapety na ścianę 3D to nie tylko dekoracja, która ma być efektowym elementem wystroju podkreślającym jego styl. To także sposób na to, by na przykład wizualnie powiększyć mieszkanie. Znakomicie nadają się do tego fototapety na ścianę 3D horyzontalne lub perspektywiczne. W pierwszym przypadku możemy postawić na fototapety z krajobrazami (na przykład panorama miasta czy też góry), natomiast w drugim przypadku dobrze wybrać nieoczywiste motywy abstrakcyjne. Jeśli nasze wnętrze jest urządzone w stylu nowoczesnym warto wtedy postawić na formy geometryczne oparte na kontraście. Dzięki fototapetom na ścianę 3D będziemy mogli cieszyć się oryginalnym wystrojem długi czas, a to dlatego, że są one odporne na zniszczenia i łatwo się je konserwuje.

Dodaj komentarz