Fantastyczna ReGałka

REGAŁKA to sklep internetowy, w którym znajdziesz unikatowe gałki, uchwyty i haczyki do mebli. Oferta obejmuje kilkaset wzorów. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a wszystkie artykuły produkowane są ręcznie. Proponujemy bogate wzornictwo, najwyższą jakość materiałów i wykonania, łatwość montażu, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Firma zapewnia dogodne warunki płatności i dostawę w ciągu maksimum trzech dni roboczych – przeważnie jest to 48 godzin. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnim okresem gwarancji.

Proponujemy gałki, uchwyty i haczyki do różnego rodzaju mebli – pokojowych, kuchennych, łazienkowych, jak również do mebli dziecięcych. Szeroki asortyment obejmuje także akcesoria zróżnicowane stylowo i kolorystycznie, pasujące do mebli o designie tak nowoczesnym, jak i zabytkowym. Śledzimy na bieżąco trendy rynkowe i podążamy za nimi z naszą ofertą.

Prowadzimy akcje promocyjne, podczas których przyznajemy naszym klientom kupony rabatowe. Warto odwiedzać naszą stronę, gdzie zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach.

Dodaj komentarz