Eleganckie elementy wykończenia- kontakty Berker

Przy wykańczaniu wnętrz istotny jest każdy szczegół. Podczas tego procesu warto przyjrzeć się szczegółom takim jak na przykład gniazdka elektryczne oraz włączniki.

Gniazdka Berker w stylowych przestrzeniach

Znana na rynku osprzętu elektrycznego firma Berker oferuje swoim klientom produkty od najzwyklejszych, klasycznych wizualnie, aż po nietuzinkowe i bardzo eleganckie. Wymagającym klientom mogą przypaść do gustu gniazdka lub ramki porcelanowe i szklane. Seria produktów 1930 Rosenthal to okrągłe kontakty i wyłączniki w kolorze białym lub czarnym. Zaprojektowane z gustownie i elegancko. Rzadko spotykany wyłącznik krzyżowy to wspaniała okazja, aby nadać drobnym elementom mieszkania designerski charakter.

Całości dodaje elegancji zastosowana do wytworzenia elementów, piękna porcelana. Serie B7 oraz B3- produkty te mogą doskonale współgrać z wnętrzami nowoczesnymi oraz miejscami takimi jak na przykład gabinety, czy urzędy. Czerń, szarość i biel spowita matową lub połyskującą szklaną powłoką to ponadczasowe kolory, które wpasują się w potrzeby wszelkich budynków komercyjnych, gdzie liczy się prostota, trwałość i skromna elegancja. Wersji B3 rozproszonego, metalicznego blasku nadaje wykończenie z naturalnego lub anodyzowanego aluminium. W serii B7 zastosowane zostało białe szkło, aluminium oraz antracyt.

Radia i gniazda głośnikowe marki Berker

Radia podtynkowe to ogromna funkcjonalność, dostępna w bardzo prostym rozwiązaniu. Wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy słuchać radia, ale brakuje nam przestrzeni by je ustawić, lub też użycie wody w pomieszczeniu nie sprzyja obecności urządzeń podłączonych do prądu- sprawdzą się odbiorniki podtynkowe.

Możemy dzięki nim słuchać ulubionych radiostacji podczas kąpieli, nie obawiając się o zamoczenie telefonu, lub pokonanie niewygodnego dystansu do radia ułożonego w bezpiecznej odległości od wanny. W pomieszczeniach takich jak kuchnia, często brakuje nam wolnych gniazdek, lub najzwyczajniej blatu lub półki na radio. Urządzenia marki Berker tworzą okazję do rozwiązania tych dylematów.

Dodaj komentarz