Ekskluzywne dodatki do mebli

Firma REGAŁKA oferuje ekskluzywne dodatki do mebli. W sprzedaży mamy około czterystu wzorów gałek ceramicznych, uchwytów i haczyków. Wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie z surowców najwyższej jakości. Współpracujemy z architektami i projektantami, którzy opracowują dla nas wzory zgodnie z aktualnymi tendencjami na rynku i modą, ale także funkcjonalne i odpowiadające wymogom bezpieczeństwa.

Nasze akcesoria sprawiają, że każdy mebel nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego wyrazu. Kształt i kolorystyka gałki lub uchwytu potrafią zmienić wygląd komody bądź szafki tak, że stanie się ona jedyna w swoim rodzaju. Szczególnie bogaty jest wybór gałek do mebli dla dzieci – w kształcie kwiatków, ptaszków czy samochodów, w wesołych, nasyconych kolorach. Zarówno kolorystyka, jak i style są bardzo zróżnicowane, dlatego nasze dodatki nadają się do każdego rodzaju i stylu mebli.

Zamawiać u nas można w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych, z którymi współpracujemy. Dostarczamy zamówione produkty do klienta zwykle w ciągu 48 godzin, najpóźniej do trzech dni. W przypadku niedostępności danego produktu w sklepie sprowadzamy go dla klienta, wtedy czas dostawy może być nieco dłuższy.

Dodaj komentarz