drzwi

Drzwi stalowe PPOŻ do wszystkich rodzajów budynków

Drzwi stalowe PPOŻ to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa, bardzo dobra izolacyjność akustyczna, a także nowoczesny design. To tylko podstawowe zalety użytkowania tego produktu, który w chwilach zagrożenia życia mogą okazać się zakupem niezbędnym.

Cechy charakterystyczne przeciwpożarowych drzwi stalowych

Drzwi stalowe PPOŻ wykonane są według technologii, która gwarantują bardzo wysoką izolacyjność akustyczną. W ofertach producentów dostępne są wersje jedno- lub dwuskrzydłowe. Także pod względem zakresu wymiarów można wyróżnić klapy ścienne, stropowe, a także w formie drzwi standardowych czy też rozwieranych bram wielkogabarytowych. Istnieje także możliwość zastosowań przeszkleń oraz przeciwpożarowych kratek wentylacyjnych. Interesujące są wykonania w wersjach dymoszczelnych, w których montowana jest automatyczna listwa opadająca.Drzwi stalowe PPOŻ posiadają najczęściej skrzydła oraz ościeżnice wykonane z blachy stalowej ocynkowanej.

Technologia i materiały stosowane w przypadku drzwi stalowych PPOŻ

To co wyróżnia drzwi stalowe PPOŻ na tle innych to zastosowana unikalna technologia. Polega na połączeniu blach skrzydeł poprzez technikę zginania oraz nitowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu gwarantowana jest wysoka odporność na procesy korozyjne oraz idealna płaszczyzna skrzydła drzwi. W kwestii materiału użytkownikom zapewniona jest duża dowolność. Na specjalne życzenie możliwe jest wykonanie drzwi stalowych przeciwpożarowych z blachy nierdzewnej.

Estetyka wykonania oraz wyposażenie

Drzwi stalowe PPOŻ malowane są techniką proszkową, co pozwala na uzyskanie dowolnego wybarwienia z palety RAL. Dodatkowo skrzydło jest foliowane, tak aby zabezpieczyć je w trakcie transportu, jak i samego montażu. Istnieje także możliwość malowania farbą strukturalną. W ramach wyposażenia dodatkowego można skorzystać z różnych zamków, klamek, odbojnic, dźwigni antypanicznych.

Dodaj komentarz