Drewno konstrukcyjne KVH

Drewno konstrukcyjne KVH to materiał, które podlega procesowi suszenia w komorach suszarniczych. W pierwszej kolejności następuje jednak jego dokładna selekcja pod względem wytrzymałości. Najczęściej jest klejone na mikrowczepy z drewna iglastego. Nie wykazuje prawie wcale skłonności do pęknięć, co zapewnia mu sposób cięcia i niska wilgotność. Ponadto, charakteryzuje się stabilnością kształtów, co przy przestrzeganiu zasad zabezpieczenia drewna w konstrukcjach pozwala na jego używanie bez zapobiegawczego chemicznego zabezpieczenia. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się na jego temat więcej. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Budownictwo to już właściwie dział nauk. W ramach niego inżynierowie zajmują się specjalnymi obliczeniami, by budowane współcześnie budynki były jak najbardziej bezpieczne. Przykre doświadczenia były nauczką, że w tej dziedzinie nie ma żartów. Konstrukcje zawsze muszą być dokładnie wymierzone, a użyte materiały jak najlepszej jakości.

Drewno konstrukcyjne KVH, które znajdziecie na naszej stronie, to produkt bezpieczny, który nadaje się podczas tworzenia budynków.  W naszej ofercie znajdziecie świerkowe drewno tego typu, które nadaje się między innymi do budowy pergol, altan, legarów pod deski tarasowe i podłogowe, konstrukcji elewacji drewnianych, a także ścian w technologii szkieletowej.  Nasze drewno konstrukcyjne KVH to kantówki klejone wzdłużnie na mikrowczepy, które gwarantują większą stabilność materiału. Drewno jest suszone komorowo i czterostronnie heblowane. 

W Woodmarket pracują specjaliści, którzy od wielu lat zajmują się drewnem, które jest ich pasją. W naszym sklepie więc możecie spodziewać się tylko profesjonalnej obsługi. Nasi eksperci zawsze starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zawsze chętnie służą radą wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości oraz odpowiemy na nasuwające się pytania. 

Dodaj komentarz