Dobierz odpowiednie akcesoria dla Twojej łazienki

Dobrze wiemy, że wybór armatury łazienkowej może przysparzać wszystkm remontującym się, nie lada zachodu. Odpowiedni dobór produktów potrzebnych w tym pomieszczeniu często graniczy z cudem, również ze względu na to, że dostępne we wszystkich większych kompleksach sklepowych meble łazienkowe i akcesoria są projektkowane na standardowy wymiar. Nam jednak nie zawsze to odpowiada. Jeśli nie chcesz kupować akcesoriów z jednego z sieciowych sklepów w Twojej okolicy, skorzystaj z naszych usług. Dzięki bogatemu wyposażeniu w postaci armatury łazienkowej – Tris, z pewnością znajdziesz modele i dodatki, doskonałe dla Twojej łazienki!

Zacznijmy od podstaw i dobierz odpowiednie płytki

Jednym z fundamentalnych wyborów, przed którymi będziesz musiał stanąć w przypadku remontu lub odnawiania łazienki, jest wybór nowych płytek. Odpowiednie dopasowanie całej glazury jest działaniem kluczowym, ponieważ wpływa na późniejszy wybór całej armatury łazienkowej. Jednymi z naszych ostatnich hitów są płytki hiszpańskiej firmy Aparici. Produkty wchodzące w skład tej linii odznaczają się bardzo eleganckim wyglądem i doskonałymi właściwościami. Płytki aparici doskonale nadadzą się do większych łazienek utrzymanych w klasycznym i tradycyjnym stylu.

Kolejną linią, która może skutecznie wpłynąć na powiększenie nawet najmniejszej łazienki, to ceramiczne płytki Azteca. To grupa produktów hiszpańskiego producenta, która doskonale odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Prezentowane płytki w naszej Krainie Łazienek są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wielu zróżnicowanych wzorach, rozmiarach i wielkości.

Skonktatkuj się z nami!

Znajdź swój unikalny styl i postaw na zakup armatura Tres. Serdecznie namawiamy do zapoznania się z ofertą. Oprócz wyżej opisanych płytek, oferujemy również szereg zróżnicowanych baterii prysznicowych, ceramikę sanitarną, wanny/prysznice, a także bogaty asortyment oświetlenia oraz panele łazienkowe dla wszystkich wielbicieli naturalności.

Zadzwoń do nas i zapewnij sobie wygodę użytkowania funkcjonalnej łazienki w Twoim mieszkaniu lub domu!

Dodaj komentarz