Dobierz idealny kominek i akcesoria do Twojego mieszkania

Płomień w domowym kominku nierozerwalnie kojarzy się z rodzinnym ciepłem i spokojem. Nie bez przyczyny zatem tak często sięgamy po jego odmianę w postaci świec i tak chętnie wyjeżdżamy na działkę, by rozpalić ognisko na łonie natury. Z pewnością żywy płomień daje nam bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że do tej pory uwielbiamy patrzeć na niego wieczorami, pomimo posiadania centralnego ogrzewania. My, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy szereg zróżnicowanych kominków, pieców i akcesoriów, które umożliwią spełnienie marzeń o żywym ogniu, także w mieszkaniu.

Piece kaflowe a kominki kaflowe

Ze względu na to, że jesteśmy firmą rodzinną, doskonale wiemy, czym jest tradycja. Dzięki temu, jednymi z najbardziej sentymentalnych produktów, wchodzących w skład naszej oferty, są monumentalne piece kaflowe. Aby powrócić niejako do czasów odległych, z niezwykłą troską zadbaliśmy o ich zapamiętany wygląd. Oferujemy modele w kolorze białym, brązowym i zielonym.

Kominki kaflowe mogą uzyskać miano młodszego i nowocześniejszego brata dla wcześniej opisanych pieców kaflowych. Dzięki zbliżonemu wyglądowi, prezentują się niemal identycznie. Kominki kaflowe wyróżnia jednak mniejszy rozmiar i możliwość wmontowania w inne elementy wystroju mieszkania. U nas dostępne w kolorze czerwonym, kremowym, zielonym i żółtym.

Akcesoria kominkowe

Każdy domowy kominek, aby jeszcze lepiej się prezentować i poprawić swoje praktyczne właściwości, powinien być wyposażony w szereg dodatkowych akcesoriów. Zobacz, o czym nie powinieneś zapomnieć.

Zestawy kominkowe, czyli specjalny stelaż do postawienia przy kominku, na którym będziesz mógł powiesić pogrzebacz, szczypce, szufelkę i zmiotkę. Oferujemy nowoczesne wzory i kształty w postaci wieszaków, oryginalnych kutych wiaderek, czy amfor.

Blaszana podstawka pod piec. To bardzo praktyczna plansz, która umożliwi postawienie pieca nawet na drewnianej podłodze, bez obawy o przypadkowe podpalenie parkietu.

Wiklinowe i kute kosze na drewno, dostępne w ciekawych kształtach..

Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz doradztwie, dotyczącym montażu kominków i akcesoriów kominkowych na terenie Poznania. Jeśli od zawsze marzyłeś o o posiadaniu kominka w swoim mieszkaniu lub domu, skontaktuj się z nami. Kominki Rudny!

Dodaj komentarz