Dlaczego warto zamontować oświetlenie LED?

Eleganckie oświetlenie LED Poznań to najnowszy i najbardziej ekscytujący postęp technologiczny w branży. Małe, solidne żarówki są wyjątkowo energooszczędne i długotrwałe. Co ciekawe, działają inaczej niż tradycyjne modele. Sprawdź, dlaczego warto je wybrać.

Dłużej działające oświetlenie LED w Poznaniu

To najważniejsza zaleta żarówek LED. Działają znacznie dłużej niż wersje tradycyjne lub halogenowe. Świecą nawet 35000-50000 godzin, czyli 40 razy dłużej niż tradycyjna żarówka. Przy normalnym użytkowaniu (6-8 godzin dziennie) spokojnie wystarczą na 15 lat.

Efektywność energetyczna

Oświetlenie LED Poznań jest energooszczędne, dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Oferuje wydajność na poziomie 80-90%, co oznacza, że 80-90% energii zamienia się w światło, a nie ciepło. Tradycyjne żarówki tracą 80% energii w postaci ciepła. Oferują więc wydajność na poziomie 20%. Zastąpienie jednej 60-watowej żarówki oświetleniem LED w Poznaniu powoduje znaczną redukcję emisji CO2.

Żarówki LED nie zawierają żadnych toksycznych związków ani pierwiastków, takich jak rtęć. Nadają się również w 100% do recyklingu. Dzięki temu, że oświetlenie LED Poznań działa zdecydowanie dłużej niż halogen, pozwala zaoszczędzić na materiałach i kosztach produkcji. Wykonane jest z wytrzymałych materiałów i komponentów odpornych na trudne warunki atmosferyczne, wstrząsy, wibracje i ścieranie.

Wyjątkowa gama kolorów

Diody LED oferują szeroką gamę kolorów i temperatur barwowych bez użycia żeli lub filtrów, które z czasem mogą się wypalić albo blaknąć. W przypadku oświetlenia LED wystarczy zmienić diodę (lub jej powłokę fosforową), by zmodyfikować kolor emitowanego światła.

Dodaj komentarz