Cyklinowanie parkietu – Katowice – renowacja podłogi wysokiej jakości w Twoim mieście

Wielu z nas nie wyobraża sobie mieszkania bez naturalnej podłogi w postaci parkietu. Drewno od zawsze kojarzone jest z ciepłem, przytulnością i elegancją, a dzięki możliwości montażu paneli drewnianych lub oryginalnego parkietu, dajemy sobie większą możliwość na stworzenie w naszym mieszkaniu czy domu stylizacji rodem z arystokratycznych wiejskich dworków.

Jako firma zajmująca się kładzeniem parkietów oraz renowacją, jesteśmy dumni z tego, że drewno coraz częściej powraca do łask. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi i wciąż poszerzać swoją ofertę. W obrębie naszej działalności, do tej pory znalazło się, między innymi:

1. Cyklinowanie parkietów – Katowice

Jesteśmy gotowi na pomoc w działaniach z zakresu renowacji i cyklinowania dla wszystkich tych, którzy posiadają drewniane parkiety w Katowicach i nie tylko. Dzięki naszemu doświadczeniu, zyskaliśmy grono zaufanych i zadowolonych Klientów, którzy polecają nas i często wracają, oferując kolejne zlecenia. Przez lata naszej pracy zyskaliśmy doświadczenie w cyklinowaniu parkietów, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny, sprawny i nie za wysoką opłatę wykonać cyklinowanie bezpyłowe zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i w domach jednorodzinnych i obiektach zabytkowych.

2. Układanie parkietu – Katowice

Oprócz renowacji parkietu, naszym podstawowym zadaniem jest także pomoc w montażu drewnianej podłogi, czyli odpowiednie ułożenie wszelkich podłóg z desek, parkietów i paneli. To, czego z pewnością staramy się wystrzegać, to pośpiech i brak zaangażowania, dlatego Silesia Parkiet gwarantuje wysoką jakość usług i doskonałą realizację powierzonego zadania. Jako firma z tradycjami, dbamy o całą kadrę, zapewniając jej należyte szkolenia, kursy oraz bardzo dobre warunki pracy.

Świadczymy pomoc na terenie Katowic i nie tylko. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i pozwól sobie na profesjonalny montaż, cyklinowanie lub renowację Twoich drewnianych podłóg, za niewielką cenę. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz