Budowy domów Poznań

Budowa domu jest marzeniem wielu młodych ludzi, którzy pragną niezależności i przestrzeni, których brakuje w blokach i kamienicach. Nalezy jednak podkreślić, że budowa domu jest dużym przedsięwzięciem wymagającym sporego nakładu finansowego. Zanim mury domu staną na fundamentach należy spełnić kilka, jak nie kilak naście wymogów prawnych, które mogą zniechęcić do rozpoczęcia działań. Budowy domów Poznań oferuje Biuro projektowe i wykonawstwo Karol Okoński. Głównym profilem działalności jest projektowanie domów, budynków usługowych oraz dużych prestiżowych obiektów. Firma zajmuje się także całościową budową budynków.

Dom parterowy czy dom piętrowy?

Na stronie eurodompoznan.pl znajdziecie mnóstwo przykładowych realizacji. Biuro projektowe prezentuje w sowim portfolio gotowe projekty domów parterowych, piętrowych, domów z poddaszem użytkowym, garaże, bliźniaki, szeregówki oraz inne. Co więcej, architekci przygotowują na życzenie klienta indywidualne projekty spełniające oczekiwania zleceniodawcy. Ponadto firma zajmuje się przygotowaniem kosztorysów bankowych, wykonawczych oraz ofertowych.

Gdzie szukać pomocy?

Warto zajrzeć na stronę internetowa fibry eurodompoznan.pl, która z powodzeniem realizuje wykonawstwo budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych bezpośrednio od klienta oraz na własnych działkach do późniejszej odsprzedaży. Budowy domów Poznań to główny profil działalności biura architektonicznego. Zdajemy sobie sprawę, że załatwienie formalności związanych z budową domu jest czasochłonne i stresujące. Dlatego też zajmujemy się badaniami geologicznymi, inwentaryzacją, sporządzeniem map oraz badaniami środowiskowymi. Co więcej, zespół naszych pracowników bierze odpowiedzialność za pomoc w zakupie działki, wykonawstwo kompleksowej dokumentacji, warunki zabudowy oraz media. Staramy się o nadzory budowlane, bilanse terenu oraz certyfikaty energetyczne. Na każdym etapie współpracy oferujemy naszym klientom bezpłatne doradztwo i konsultacje. Służymy pomocą!

Dodaj komentarz