Automatyczne rolety i markizy

Automatyka do rolet to trafiona inwestycja

Jeśli zależy ci na zwiększeniu nasłonecznienia twoich pomieszczeń lub wręcz przeciwnie, izolacji przed promieniami słonecznymi, to powinieneś pomyśleć o zainwestowaniu w rolety. To nie tylko tkaniny, aluminium, drewno, a nawet skóra, wielość materiałów sprawia, że powinniśmy dokładnie przemyśleć osłonę okien. Komfort i prywatność to jedno, ale warto zwrócić też uwagę na cechę tego produktu jaką jest automatyka do rolet. Zdalne sterowanie pozwala na idealne ustawienie rolety, a wszystko dzięki akumulatorom, których żywotność liczy kilkanaście lat. Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, większa prywatność nocą, to tylko kilka korzyści korzystania jakie da ci automatyka do rolet.

Łatwość w użytkowaniu, delikatna praca napędu elektrycznego, to właśnie główne cechy, które udowadniają, że automatyka do rolet, to rozwiązanie najnowszej generacji. Rolety pełnią funkcję filtru, który ochroni każdego przed oślepianiem lub pozwoli na całkowite zaciemnienie domu. Automatyka do rolet może być instalowana przy każdym typie tego produktu. Zapomnij o koralikach, linkach, które wiecznie się zaplątywały lub zrywały. Za pomocą jednego kliknięcia uruchamiasz mechanizm pozwalający na otwieranie lub zamykanie rolety. Automatyka do rolet jest niezastąpionym rozwiązaniem dla osłon, które montowane są na oknach, zawieszonych wysoko w trudnodostępnych miejscach.

Markizy i zastosowana wobec nich automatyka do rolet

Markizy wielu z nas kojarzą się z dobrobytem. To efektowne i przytulne dopełnienie każdego domu. Pragniemy tej przytulność zwłaszcza, gdy spędzamy w gronie rodzinnym czas na naszym przydomowym tarasie. Markizy to doskonała ochrona przeciw promieniom słonecznym, jak i przelotnym opadom deszczu. Automatyka do rolet w przypadku markizy to połączenie wysokogatunkowej tkaniny z mechanizmem, który zagwarantuje nam niespotykaną jak dotąd wygodę w jej użytkowaniu. Tarasy, ogródki piwne czy też balkony w ten sposób dostarczają niezapomnianych przeżyć wizualnych, ale także użytkowych.

Sterowanie elektryczne markizami można ustawić w ten sposób, aby pełniły zintegrowany system oświetleniowy i grzewczy każdego domu. Markiza i automatyka do rolet to idealne połączenie, które sprawi, że zapomnisz o ręcznym sterowaniu korbą w upale. Teraz za pomocą pilota, a nawet swojego smartfona i tabletu będziesz mógł w kilka sekund opuścić lub odsłonić markizę. Zadbasz o to, aby na twoim tarasie padał idealny cień czy też nasłonecznienie. Nawet w przypadku intensywnej ulewy po naciśnięciu jednego przycisku będziesz mógł uchronić materiał markizy przed ich zamoknięciem.

Dodaj komentarz